AKO OVO NIJE NAJLUĐI PENAL IKAD... / Može li igrač s klupe skriviti jedanaesterac? Evo dokaza da može

Krajnje bizarna situacija dogodila se u nedjelju tijekom utakmice 41. kola druge portugalske lige između Sportinga II i Academice.

15.5.2017.
15:03
Screenshot

Domaći su vodili s 1-0, ali na kraju su slavili gosti s 2-1, a njihov preokret je počeo u vrlo čudnim okolnostima. U 61. minuti jedan je rezervni igrač Sportinga, koji se zagrijavao iza gola, pogrešno mislio da je lopta izašla izvan igre i zaustavio ju je rukom. Sudac nije ni na trenutak oklijevao i pokazao je na - bijelu točku!

Nogometašima Sportinga ništa nije bilo jasno, čudili su se kako igrač s klupe može skriviti jedanaesterac, ali njihovi prosvjedi nisu imali učinka. Gosti su iskoristili ponuđeno, Rui Miguel je zabio za izjednačenje, a 15 minuta kasnije i za pobjedu Academice.