NOVI VJETAR PUŠE / Niko Kranjčar konačno zaigrao za Tottenham

Klub iz Londona je pripreme u Južnoj Africi otvorio porazom od Kaizer Chiefsa 0:1. Za goste su, svaki po jedno poluvrijeme, odigrali Niko Kranjčar i Vedran Ćorluka.

16.7.2011.
17:26

Pogodak odluke u susretu igranom pred 40.000 gledatelja na stadionu Peter Mokaba u Polokwaneu postigao je George Lebese u 88. minuti.

U redovima Spursa nastupila su i dvojica hrvatskih reprezentativaca - Niko Kranjčar je odigrao prvo, a Vedran Ćorluka drugo poluvrijeme.

Luka Modrić, koji je prije nekoliko dana i pismeno zatražio raskid ugovora sa Spursima, nije bio u krugu kandidata za utakmicu zbog ozljede koju je zadobio na treningu.

Tijekom priprema na jugu Crnog kontinenta engleski klub očekuju još dvije pripremne utakmice - 19. srpnja protiv Orlando Piratesa, a 23. srpnja protiv mješovite momčadi Chiefsa i Piratesa.