I TO JE MOGUĆE / Neviđeni promašaj Luke Modrića

U 16. kolu engleskog prvenstva Tottenham je pred svojim navijačima pobijedio Sunderland minimalnim rezultatom 1:0, no susret će se pamtiti i po velikom promašaju Luke Modrića.

19.12.2011.
12:05
Pixsell

Spursi su iskoristili subotnji kiks Chelsea te se pobjedom protiv Sunderlanda 1:0 probili na treće mjesto engleskog prvenstva.

Pogodak odluke u susretu igranom na White Hart Laneu zabio je Roman Pavljučenko u 61. minuti nakon akcije koju je započeo Luka Modrić.

Hrvatski reprezentativac je sedam minuta kasnije mogao i sam svladati gostujućeg vratara Kierena Westwooda, no promašio je prazan gol.

Modrić je odigrao svih 90 minuta, Niko Kranjčar je utakmicu proveo na klupi za pričuve, dok Vedran Ćorluka nije bio u krugu kandidata za nastup.

City vodi na ljestvici sa 41 bodom, United ima 39, a Tottenham 34 boda, ali Spursi imaju utakmicu manje. Chelsea je četvrti sa 32 boda, Arsenal peti sa 29 bodova, koliko ima i Liverpool na šestom mjestu.