NERVOZA / VIDEO Tudor počeo vikati na UEFA-ine ljude jer je utakmica Marseillea i Sportinga kasnila zbog bizarnog razloga

Susret je kasnio 22 minute, a bivši trener Hajduka je poludio

4.10.2022.
19:35
screenshot

Večeras je na rasporedu susret trećeg kola lige prvaka u kojoj se susreću Olympique Marseille i Sporting Lisabon. Utakmica je kasnila 22 minute zbog čega je bivši trener Hajduka Igor Tudor bio jako bijesan i počeo vikati na UEFA-ine lude koji se nisu htjeli prepirati s njime.

BEZ TOLERANCIJE /

UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv HNS-a zbog nereda i rasizma hrvatskih navijača protiv Austrije

Tudor poludio

Početak utakmice trebao je biti u 18:45, a umjesto toga okršaj je započeo u 19:07. Razlog kašnjenja je taj što su Portugalci naletjeli na prometne gužve u gradu, a samim time su kasnije došli na stadion.

"Ovo utakmica Lige prvaka, a ne nekakav amaterski nogometni susret", vikao je strateg francuskog prvoligaša. Tudorova momčad je odmah u prvoj minuti šokantno primila gol nakon čega je s dva brza pogotka preokrenula susret. U konačnici je Marseille slavio rezultatom 4-1, a Tudor upisao prva tri boda u Ligi prvaka.