NO PYRO, NO PARTY / Navijači Zrinjskog napravili šou na gostovanju u Bratislavi: Klub može očekivati 'čestitku' UEFA-e

Potez navijača sigurno će osuditi UEFA

1.8.2023.
21:52
Denis Kapetanovic/PIXSELL

Zrinjski u ovom trenutku igra važnu utakmicu na gostovanju kod Slovana iz Bratislave. Prvak BiH gubi još od 5.minute utakmice, a ukupno je 2-0 za slovačku momčad, stoga u preostalih 30 minuta igre Zrinjskom trebaju dva gola za produžetke. Ipak, njihovi navijači znaju se zabaviti.

VRIJEME JE /

Troškovi novog Maksimira i do 100 milijuna eura, Tomašević tvrdi: 'Napredak u razgovorima s Kaptolom, sve smo bliže kraju'

Na priloženim fotografijama jednog tviteraša može se vidjeti bakljada koju su priredili navijači Plemića.

UEFA bi tako mogla uputiti ''čestitku'' mostarskom klubu, a Zrinjski će i u slučaju poraza nastaviti svoj europski put.