DINAMO JE I ZA NJU SVETINJA / Časna sestra Ivona među 'hard core' Boysima postala viralni hit: 'Nije mogla proći bez pregleda, ali nije se protivila'

0:38
Matko Begović/PIXSELL

Zanimljiv prizor viđen je na jugozapadu Poljuda u petak navečer, gdje su bili smješteni Bad Blue Boysi. Naime, među njima je bila i jedna časna sestra. Fotografija koja je osvanula na navijačkim Facebook profilima autentična je i postala je viralni hit.

Dakle, 24sata doznaje da joj je ime Ivona Jurčević, da je iz Tomislavgrada i da jako voli Dinamo. Redovnički je zavjet položila 2018. godine.

"Časna Ivona navijala je s Boysima, ali prije utakmice ni ona nije mogla proći bez pregleda redarske službe. Nije se pritom protivila ni negodovala, jasno joj je da se procedure i pravila moraju poštovati. Stala je pred zaštitarku i raširila ruke, dopustivši joj da pregleda što unosi na tribine", stoji u pisanju spomenutog medija.

HAJDUK - DINAMO 1-1 /

Remi na 'maglovitom' Poljudu: Torcida aktivirala dimnu zavjesu i dva puta prekinula utakmicu, Petković prekinuo 'prokletstvo'

U najvećem hrvatskom nogometnom derbiju Hajduk i Dinamo su na Poljudu u prvom susretu 14. kola HNL-a pred više od 30.000 gledatelja odigrali 1-1.

Bio je to susret u kojem je svakoj momčadi pripalo po poluvrijeme. Hajduk je poveo u 27. minuti golom Marka Livaje, a izjednačio je Bruno Petković iz jedanaesterca u 72. minuti.

Hrvatski prvak je u susret ušao s osam bodova prednosti u odnosu na Hajduk i može biti zadovoljniji ishodom jer je i dalje na +8.