MODRIĆ OPET OZLIJEĐEN, ZADAO NOVE GLAVOBOLJE ZIDANEU: / 'Nadamo se da nije ništa ozbiljno'

Nogometaši Real Madrida pobijedili su u 19. kolu Primere na svom Bernabeu Malagu s 2-1 i odvojili se od pratitelja na vrhu ljestvice.

21.1.2017.
19:27
Screenshot: You Tube

Real je do pobjede došao vrlo teško, Malaga je u prvom poluvremenu pogodila vratnicu kod rezultata 0-0, a ponovno je spasitelj "Kraljevskog kluba" bio Sergio Ramos s dva gola u 35. i 43. minuti. U drugom dijelu je za Andalužane smanjio Juanpi u 63. minuti, dok se pošteno ispromašivao najbolji igrač svijeta Cristiano Ronaldo.

Luku Modrića je u 78. minuti zamijenio Mateo Kovačić.

Poslije utakmice trener Zinedine Zidane je rekao da je Modrića izvadio zbog ozljede.

"Luka ima problema s mišićem. Nadamo se da nije ništa ozbiljno. Vidjet ćemo o čemu je riječ sutra poslije pregleda. Trenutno ne znamo o čemu se točno radi", poručio je Francuz.

"Uzrujan sam zbog ozljeda. Imamo puno utakmica pa mi je raspoloženje zbog ovog u padu. U srijedu nas čeka velika utakmica", rekao je Zidane.

U srijedu Real igra uzvratnu utakmicu četvrtfinala Kupa kralja i lovi zaostatk od 2:1 protiv Celte.