MODRI IMPRESIVNO OTVORILI NOVU SEZONU: / Dinamo razbio Istru, pogledajte majstorije Benkovića i Mora

U utakmici 1. kola Prve HNL nogometaši Dinama su u subotu na domaćem terenu pobijedili Istru 1961 sa 2-0, a pogotke su zabili Nikola Moro (22) i Filip Benković (40).

15.7.2017.
18:13
Davor Puklavec/PIXSELL

Novi trener Dinama Mario Cvitanović na pobjedom je započeo novu sezonu. Modri su dominirali cijeli susret, a sve bitno dogodilo se u prvih 45 minuta susreta.

Nikola Moro zabio je za vodstvo Modrih u 23. minuti. Ćorić je kratko odigrao, a Moro je tukao s oko 25 metara u gornji desni kut.

MODRI NA MAKSIMIRU OTVORILI NOVU SEZONU: Pogledajte kakvu su atmosferu napravili Boysi

U 40. minuti Ćorić je ubacio iz kornera, Benković bio najviši u skoku pa je glavom poslao loptu u mrežu.

Golove pogledajte ovdje i ovdje.

Susret je odigran na stadionu Maksimir pred 2.000 gledatelja, a sudio je Tihomir Pejin iz Donjeg Miholjca.

Uživo:

Dinamo - Istra - 2:0

Dinamo: Livaković - Stojanović, Benković, Sigali, Lecjaks - Antolić, Moro - Soudani, Ćorić, Fernandes - Hodžić. Klupa: Zagorac, Sosa, Rrahmani, Gojak, Knežević, Fiolić, Matel.

Istra 1961: Ivušić - Miloš, Gojković, Bertoša, Kitanovski - Paracki, Mitrevski - Gržan, Maksimović, Prelčec - Matjaž.

Kraj

90' Igrat će se tri minute sudačke nadoknade.

76' Fernandes je ubacio s lijeve strane, Moro je tukao ravno u vratara Ivušića.

66' Soudani je tukao iz daljine preko gola.

46' Nastavila se utakmica.

Drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena

41' GOOL Ćorić je ubacio iz kornera, Benković bio najviši u skoku pa je glavom poslao loptu u mrežu. Gol pogledajte ovdje.

32' Stojanović odlično reagirao i spasio Modre.

23' GOOL Nikola Moro zabio je za vodstvo Modrih. Ćorić je odigrao za Mora, a ovaj je tukao s oko 25 metara u gornji desni kut. Gol pogledajte ovdje.

20' Soudani je odigrao na 18 metara za Antolića, koji puca preko gola.

15' Soudani je probao ruba kaznenog prostora, ali je lopta završila malo iznad gola.

14' Ćorić je tukao iz daljine, Ivušić je obranio.

12' Fernandes i Ćorić kombinirali su na lijevoj strani, ali je na kraju Istra blokira pokušaj.

2' Livaković je odlično reagirao i obranio pokušaj Matjaža glavom iz blizine nakon ubačaja Kitanovskog s desne strane.

1' Počela je utakmica na Maksimiru.

18:56 - Ozlijeđeni su Olmo i Guilherme, a Pivarić nije u kadru zbog tri žuta kartona.

18:09 - Stigli su sastavi.