TALIJANSKI KUP / Milan preokretom osigurao derbi sa 'Starom damom'

Nogometaši Milana pobijedili su Lazio 3:1 u zadnjem susretu četvrtfinala Talijanskog kupa, a u polufinalu ih čekaju veliki rivali iz Torina - momčad Juventusa.

27.1.2012.
7:48
Pixsell

U posljednjoj utakmici četvrtfinala Talijanskog kupa momčad Milana svladala je Lazio 3:1 i osigurala plasman u polufinale gdje će igrati protiv svojih ljutitih rivala - Juventusa.

Francuski napadač Djibril Cisse doveo je goste u vodstvo golom na samom početku utakmice u petoj minuti, da bi Robinho izjednačio već deset minuta kasnije.

Navijači "Rossonera" nisu dugo čekali preokret koji se dogodio u 18. minuti susreta nakon pogotka Seedorfa. Plasman u polufinale potvrdio je Ibrahimović u 84. minuti, kojemu je ovo 20. ovosezonski zgoditak za Milan u sva četiri natjecanja.