MAĐARI PALI U LEDENOJ / Medvjedi novom pobjedom skočili na treće mjesto

Ovom pobjedom Medveščak se probio na treće mjesto sa 19 bodova koliko ima i Red Bull Salzburg. U vodstvu je VSV Villach sa 23 boda, a identičan broj bodova imaju i Vienna Capitalsi na drugom mjestu.

23.10.2012.
21:50
PIXSELL

ZAGREB - U susretu 14. kola regionalne EBEL lige u hokeju na ledu Medveščak je u Ledenoj dvorani Doma sportova pobijedio Albu Volan 5:3 (2:1, 1:1, 2:1) i probio se na treće mjesto ljestvice.

"Medvjedi" su sjajno otvorili utakmicu i već nakon osam minuta vodili su 2:0 golovima AdamaNaglicha (6:43) i DavidaBrinea (8:26). Alba je koncem prve dionice smanjila pogotkom HarlanaPratta, a potom je BalazsLadanyi u 25. minuti izjednačio na 2:2. Medveščak je ponovo došao do prednosti golom NHL-ovca DustinaJeffreya u 37. minuti, a u 41. minuti je KyleGreentree povećao na 4:2. MartonVas je dvije minute kasnije smanjio, no sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je DarioKostovic golom u posljednjoj minuti.