SLAVLJE U DRUGOM PLANU / Medveščak razbio češke Orlove

Utakmicu 35. kola EBEL lige, u kojoj je Medveščak slavio 6:4 protiv Orli Znojma, obilježila je ozljeda gostujućeg golmana Filipa Landsmana koji je pet minuta prije kraja susreta iznesen na nosilima.

31.12.2011.
9:18
PIXSELL

U susretu 35. kola EBEL lige u hokeju na ledu Medveščak je u Ledenoj dvorani Doma sportova pobijedio HC Orli Znojmo 6:4 (1:0, 2:3, 3:1) i zadržao treće mjesto na ljestvici.

Golove za "medvjede" zabili su David Brine (16:41), Frank Banham (27:56), Vjačeslav Truhno (39:42, 56:38) i Ryan Kinasewich (42:33, 59:44), dok su strijelci za češki sastav bili Lubomir Stach (24:20), Aleks Stanek (31:40, 51:43) i Peter Pucher (37:28).

Nažalost, utakmicu je obilježila ozljeda gostujućeg vratara Filipa Landsmana koji je pet minuta prije kraja susreta na nosilima iznesen s leda.

U idućem kolu Medveščak 3. siječnja gostuje u Linzu kod Black Wings Linza, a tri dana kasnije u Beču kod Vienna Capitalsa.