OSVETA PROTIV BEČANA / Medveščak ponovno preuzeo vrh EBEL-a

Zagrepčani su poveli preko Brandona Bucka (15:07), a utakmica je riješena u drugih 20 minuta kada je dvostruki strijelac bio Adam Miller (20:33, 34:58) dok je jedan pogodak dodao Kyle Greentree (26:41).

27.12.2012.
7:28
PIXSELL

Hokejaši Medveščaka vratili su se na prvo mjesto regionalne EBEL lige zahvaljujući 4-0 (1-0, 3-0, 0-0) pobjedi protiv Vienna Capitalsa u Domu sportova u susretu 34. kola. Ovom pobjedom Medveščak je uzvratio Bečanima za 1-2 poraz u prošlom kolu u nedjelju, te su se ove dvije momčadi bodovno izjednačile s po 48 bodova, ali Medveščak je prvi zbog bolje razlike pogodaka.

U sljedećem kolu u petak Medveščak će gostovati kod Red Bulla u Salzburgu.