SVE JE U K..ATHLETIC BILBAO / Masovna tučnjava na travnjaku

Nakon okončanja utakmice EL u Bilbau između Athletica i Anderlechta (1:1) na teren su utrčali navijači obje momčadi i započela je opća tučnjava.

19.2.2010.
15:10

Disciplinska komisija Uefe zasigurno će opet morati zasjedati u Nyonu, no srećom ovaj put ne zbog navijača Dinama.

Naime, nakon posljednjeg sučevog zvižduka utakmice Europske lige odigrane u Bilbau između Athletica i Anderlechta (1:1) na teren je utrčalo stotine navijača obje momčadi i započela je opća tučnjava.

Sukob s težim posljedicama spriječila je intervencija policije, a vodstva klubova za sukob krive pijane navijače suparničke momčadi. Čeka se žestoka kazna Uefe.

Utakmica je okončana rezultatom 1:1, Poveli su gosti pogotkom Biglie u 35. minuti, a Dominguez je pogodio za domaćine u 58. minuti.