SPAS U ZADNJI ČAS / Marseille spektakularnim povratkom osigurao osminu finala

Nogometaši Marseillea osigurali su plasman u drugi krug natjecanja Lige prvaka nakon što su kao gosti svladali Borussiju Dortmund 3:2, a pogodak odluke djelo je 27-godišnjeg Francuza Mathieua Valbuene.

7.12.2011.
8:14
PIXSELL

Francuski prvoligaš Marseille spektakularnim je preokretom osigurao prolaz u osminu finala Lige prvaka.

Naime, Francuzi su u dvoboju zadnjeg kola gubili od njemačkih prvaka Borussije Dortmund s čak 2:0 u prve 32. minute susreta nakon golova Blaszczykowskog i Hummelsa.

No pred sam kraj prvog poluvremena Remy smanjuje na 2:1 da bi pet minuta prije kraja Ayew poravnao rezultat.

Francuski veznjak Mathieu Valbuena upotpunjava fenomenalni preokret te samo tri minute prije kraja sjajnim pogotkom odvodi Marseille do plasmana u drugi krug natjecanja.