ARSENAL NA KOLJENIMA / Mandžukić nokautirao Topnike usred Londona

Momčad Bayerna upisala je uvjerljivu pobjedu protiv Arsenala u prvom susretu osmine finala Lige prvaka (3:1).

19.2.2013.
22:30
AP Images

Nogometaši Bayerna iz Münchena sjajnom su igrom protiv Arsenala došli do uvjerljive prednosti (1:3) u prvom susretu osmine finala Lige prvaka.

Prošlogodišnji finalisti poveli su već u sedmoj minuti nakon odličnog pogotka mladog veznjaka Tonija Kroosa.

Samo 14 minuta bilo je potrebno njemačkom sastavu za povećanje vodstva kada se lopta sretno odbila do Thomasa Müllera koji je s lakoćom svladao poljskog vrata Szczesnyja.

Arsenal je pokazao znakove života golom bivšeg Bayernovog napadača Podolskog u 55. minuti, ali 13 minuta prije kraja Mario Mandžukić rješava sve dvojbe o pobjedniku.

U drugoj utakmici večeri Porto je odigrao 1:0 s Malagom. Jedini pogodak na utakmici zabio je Moutinho u 56. minuti susreta.