UNITED SE PRIDRUŽIO TOTTENHAMU: / Manchester pobjedom nad Brightonom ušao u polufinale

Preostala dva četvrtfinala para su Leicester - Chelsea i Wigan - Southampton

17.3.2018.
23:05

Manchester United postao je drugi polufinalist FA kupa pobjedom na Brightonu na svom Old Traffordu. Strijelci za pobjedu bili su Romelu Lukaku u 37. minuti (Matićeva asistencija) i Nemanja Matić u 83. minuti. Oba gola postignuta su na sličan način - ubačaj preko cijelo obrane na drugu stativu gdje je uvijek bio netko od igrača Uniteda.

Brighton se nije došao braniti, odigrali su hrabru utakmicu i imali svojih prilika, ali nisu bili precizni, a i Romero je bio raspoložen na golu Uniteda. Tako su se pridružili igračima Tottenhama koji su svoje mjesto u polufinalu osigurali pobjedom na Swanseajem 3-0, a preostala dva četvrtfinala para su Leicester - Chelsea i Wigan - Southampton.