FA CUP / Majstorica za Tottenham i Bolton

Utakmica je okončana 1-1, iako je Tottenham mogao do pobjede, ali udarac sa 11 metara Huddlestoneu obranio je vratar Boltona Jaaskelainen u 71. minuti.

14.2.2010.
16:56

Dvoboj osmine finala engleskog FA Kupa između Bolton Wanderersa i Tottenham Hotspura na Reebok stadionu završio je neodlučenim rezultatom 1-1, pa će se o putniku u četvrtfinale odlučivati za 10 dana kada je na rasporedu uzvrat na White Hart Laneu.

Poveo je Bolton golom Kevina Daviesa u 35. minuti, a izjednačio je Jermain Defoe u 61.Gosti iz Londona mogli su i do pobjede, ali udarac sa 11 metara Toma Huddlestonea obranio je vratar Boltona Jussi Jaaskelainen u 71. minuti.

Vedran Ćorluka odigrao je čitavu utakmicu za Tottenham, dok je u 63. minuti Luku Modrića zamijenio Niko Kranjčar. Ivan Klasnić zbog ozljede nije igrao za Bolton.

Istovremeno, Fulham nije imao problema s Notts Countyjem. Fulham je slavio 4-0.