POSRTAJ GIGANTA / Mainz šokirao Bayern

Novak u Bundesligi pobijedio je Bavarce 2-1, Koeln je bez pogodaka odigrao s Eintrachtom, a Bayer je u gostima s 5-0 isprašio Freiburg.

22.8.2009.
16:10

Njemački gigant Bayern doživio je poraz u trećem kolu u gostima kod Mainza (2:1), a nastupila su oba hrvatska reprezentativca kod Bavaraca, ali ne istodobno jer je Ivica Olić u 39. minuti zamijenio Danijela Pranjića.

Novak u ligi Mainz je prvo poluvrijeme dobio s čak 2:0, a najslavniji njemački klub je uspio samo smanjiti poraz autozgoditkom Noveskog.

Koeln našeg trenera Zvonimira Solde nije uspio kod kuće pobijediti Eintrachta (0:0) iako su više od 25 minuta imali igrača više. Uvjerljivu pobjedu u gostima (5:0) zabilježio je trenutno vodeći Bayer kod Freiburga, Hannover je slavio kod Nuernberga (0:2), dok su Borussia Dortmund i Stuttgart igrali 1:1.