LEBRON POBJESNIO ZBOG ŠARIĆEVE MAJSTORIJE: / Pogledajte njegovu reakciju nakon sjajnog poteza hrvatskog košarkaša

Šarić je u pobjedi nad LA Lakersima ubacio 21 koš za 26 minuta na terenu

3.3.2021.
12:48

Hrvatski košarkaš Dario Šarić je bio najboji strijelac Phoenix Sunsa koji su u gostima sa 114-104 pobijedili aktualne prvake Los Angeles Lakerse, kojima nije pomoglo nit 38 koševa najveće zvijezde NBA-a LeBrona Jamesa.

NOĆ ZA PAMĆENJE HRVATSKIH KOŠARKAŠA: /

Šamanić odigrao najbolju utakmicu sezone, sjajni Šarić vodio Sunse do pobjede nad prvacima

On je pobjedi svoje momčadi pridonio sa 21 košem (šut iz igre 7/17, trice 2/5) te pet koševa, tri asistencije i jednom ukradenom loptom u 26 minuta provedenih na terenu.

Ovom pobjedom su se Sunsi izjednačili na drugom mjetu s Lakersima u Zapadnoj konferenciji.

Rutinski preko LeBrona

Nakon utakmice društvenim mrežama kruži snimka jednog majstorskog Šarićevog poteza protiv Lakersa.

Hrvatski košarkaš je na početku druge četvrtine rutinski položio loptu u koš preko LeBrona Jamesa, koji je nakon toga u bijesu snažno nabio loptu u parket.