USRED UTAKMICE / Kralj James ima vremena i za dodavanja s navijačima

James je bio toliko raspoložen i opušten da je imao vremena izmijeniti par dodavanja sa sretnim navijačem.

9.2.2013.
12:48
AP

Aktualni NBA prvaci, košarkaši Miami Heata svoju odličnu formu dokazali su i u petak kada su na svom terenu s uvjerljivih 111-89 svladali vodeću momčad skupine Pacific Los Angeles Clipperse.

Konačnih 22 razlike i ne pokazuje stvarni odnos snaga, jer su domaći vodili i sa 32 poena prednosti. LeBron James je sa 30 koševa postao prvi igrač u povijesti Heata koji je postigao 30 ili više pogodaka u četiri uzastopne utakmice, dok je Dwyane Wade dodao 20 za pobjednike.

Clippersima nisu pomogli niti povratnici u sastav Blake Griffin i Chris Paul, Griffin je za 24 minute ubacio 13 koševa i sakupio pet skokova, dok je Paul za nešto manje od 20 minuta postigao samo tri poena i upisao dvije asistencije. Najefikasniji kod gostiju stoga je bio DeAndre Jordan sa 17 ubačaja.