UZAVRELE STRASTI / Šokante scene s utakmice Pistonsa i Magica: Bojan Bogdanović svjedočio makljaži kakvu u NBA nismo dugo vidjeli

Detroit Pistonsi slavili su protiv Orlando Magica 121-101 te tako prekinuli niz od šest poraza

29.12.2022.
8:47

Detroit Pistonsi napokon su pronašli žrtvu za devetu pobjedu u sezoni, sa 121-101 pobijedili su Orlando Magic.

JEDVA ČEKAMO /

Danas igra Hrvatska: Kauboje čeka prva provjera uoči Svjetskog prvenstva, evo gdje gledati dvoboj

Bojan Bogdanović je odigrao 35:44 minute za Detroit, zabio je 14 poena i upisao tri skoka i pet asistencija.

Utakmicu je obilježila i makljaža krajem drugog poluvremena nakon nesportskog poteza košarkaša Magica Moritza Wagner. Jureći za izgubljenom loptom, Wagner je počinio prekršaj gurnuvši Hayesa na klupu Pistonsa. Rezime svega bila su tri isključenja, Wagnera koji je započeo kaos, te Dialla i Hayesa koji su izbačeni jer su uzvratili udaranjem Nijemca s leđa.

Bogdanović je cijelu situaciju samo promatrao sa strane.

Pistonse je do pobjede vodio Alec Burks s 32 poena, dok je Saddiq Bey dodao 28 poena. Franz Wagner s 19 poena bio je najbolji kod Magica.

Dario Šarić za nešto manje od tri minute ostao je bez učinka u porazu Phoenix Sunsa 127-102 kod Washington Wizardsa.