TRICA HEZONJE: / Junak Memphisa zabio za pobjedu s centra u zadnjoj sekundi!

Mario Hezonja upisao se u strijelce u porazu Orlanda protiv Phoenixa (104:107), ubacio je tricu za osam minuta provedenih na terenu, imao dva skoka i jednu asistenciju na gostovanju u Arizoni.

10.12.2015.
8:55

U Orlandu, Nikola Vučević je ubacio 21 poen i imao 11 skokova, dok su za Sunse isti učinak imali Eric Bledsoe i Brandon Knight, obojica su također ubacila 21.

Barnes zabio s centra za pobjedu

Potez večeri pripada Mattu Barnesu. Donio je pobjedu Memphis Grizzliesima u gostima kod Detroit Pistonsa 93:92 na najatraktivniji mogući način, u zadnjoj sekundi, s centra!

Toronto igra odlično, a kod kuće su Raptorsi bili bolji od San Antonio Spursa. DeMar DeRozan zabio je 28 poena, dok je u momčadi Gregga Popovicha Manu Ginobili ubacio 17 koševa.

James Harden nastavlja potjeru za Stephom Curryjem u utrci za najboljeg strijelca. Sinoć je ubacio 42 poena u pobjedi Houstona u Washingtonu 109:103. Najbolji igrači Wizardsa John Wall bio je blizu "triple-doublea" s 26 poena, devet skokova i 12 asistencija.

Kobe rekao treneru: Pusti djecu nek igraju

Neizvjesno je bilo i u Target Centru gdje je domaća Minnesota tek nakon produžetka svladala Los Angeles Lakerse. Kobe Bryant prepustio je završnicu mlađim suigračima, nije igrao u posljednjoj četvrtini, a ni u produžetku, iako su gledatelji zazivali njegovo ime. Treneru Byronu Scottu rekao: "Pusti neka djeca igraju", a on je s klupe gledao novi poraz njegove momčadi.

Najbolji kod Timberwolvesa bili su Kevin Martin s 37 poena, dok je rookie Karl-Anthony Towns također bio izvrstan s 26 poena i 14 skokova. Damjan Rudež prosjedio je utakmicu na Minnesotinoj klupi.