NE MOŽE SAM / Šarić nastavio s dobrim igrama, Warriorsi upisali peti uzastopni poraz: Butler s lakoćom 'zatrpao' Netse

Hrvatski reprezentativac je odigrao solidno u porazu svoje momčadi koja je bila bez nekoliko najboljih igrača

17.11.2023.
8:44

Golden State Warriors Darija Šarića su sinoć upisali peti uzastopni poraz, u San Franciscu su od njih sa 128-104 bili bolji Oklahoma City Thunder.

NIJE MU PRVI PUT /

Šarićevi suigrači doznali kazne za kaos protiv Minnesote: Liga bez milosti prema recidivistu Greenu

Hrvatski reprezentativac je odigrao solidno u porazu svoje momčadi koja je bila bez nekoliko najboljih igrača. Na terenu je proveo 24:04 minute i uz šut iz igre 4/10 (trice 2/3) ubacio je 12 koševa i upisao tri skoka, četiri asistencije i jednu ukradenu loptu.

Warriorse, koji su bili bez ozlijeđenog Stephena Curryja i suspendiranog Draymonda Greena, predvodio je Jonathan Kuminga sa 21 košem, dok je Chris Paul dodao 15.

Shai Gilgeous-Alexander bio je najbolji u redovima Oklahome, utakmicu je završio sa 24 koša, a Isaiah Joe, koji je pogodio sedam trica zaredom, sa 23.

Thunder je vodio sa čak 19 koševa razlike, ali su im se Warriorsi približili na samo jedan (84-83) u 10. minuti treće četvrtine. Tada su Joe i Gilgeous-Alexander jedan za drugim pogodili trice i Thunder se odvojio.

U drugoj utakmici koja je sinoć odigrana u NBA Miami Heat je kod kuće sa 122-115 svladao Brooklyn Netse.

Jimmy Butler zabio je rekordnih 36 poena i dodao pet skokova, tri asistencije i tri blokade za sedmu pobjedu zaredom Miamija.

Mikal Bridges i bivša zvijezda Lonnie Walker IV vodili su Brooklyn sa po 23 poena.

Duncan Robinson je dodao 26 poena, a Bam Adebayo 20 uz sedam skokova i četiri asistencije.

BKFC 54 pratite ekskluzivno u petak 17. studenoga od 20 sati na VOYO.