HRVATSKA NBA VEČER / Šarić i Bogdanović odmjerili snage: Šamanić i Zubac odigrali svoje 'role'

Proteklu su večer Pistonsi izgubili od Golden State Warriorsa gdje igra trenutni kapetan hrvatske reprezentacije Dario Šarić, koji je sa 17 poena, tri skoka i jednom asistencijom bio odlično raspoložen.

6.1.2024.
8:46

Detroit Pistonsi, bivšeg kapetana hrvatske košarkašake reprezentacije našeg Bojana Bogdanovića, u posljednjih 32 susreta imaju 31 poraz, čime su se upisali u povijest NBA lige.

SLUŽBENO /

Potvrđen spektakularan meč Anthonyja Joshue i Francisa Ngannoua: Što to znači za Filipa Hrgovića?

SLUŽBENO /

Proteklu su večer izgubili od Golden State Warriorsa gdje igra trenutni kapetan hrvatske reprezentacije Dario Šarić, koji je sa 17 poena, tri skoka i jednom asistencijom bio odlično raspoložen.

Ubacio je "Šiši" tri trice za razliku od Bojana kojeg nije išao šut iz igre. Pogodio je samo pet od 19 ispucanih lopti i na kraju postigao 12 poena, u ne baš najboljoj šuterskoj večeri.

Iako su nešto manje o dvije minute do kraja Pistonsi vodili 103:102 nakon što je Bogdanović zabio tricu, upisali su poraz jer je Golden State serijom od 9:0 upisao pobjedu 113:109.

Nastupio je i Ivica Zubac, koji je upisao 15 poena i osam skokova u petoj uzastopnoj pobjedi Los Angeles Clippersa. Pobjedili su New Orleans Pelicanse sa 111:95.

U Bostonu je Luka Šamanić unatoč velikom porazu svoje momčadi dobio priliku da pokaže što zna i postigao šest poena u 12 minuta igre, dobio je cijelu posljednju četvrtinu priliku.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO