NOVI PORAZ PISTONSA / Pogledajte kako je Bojan Bogdanović pokazao klasu: U 12 minuta zabio je nevjerojatna 22 poena

'Imali smo previše izgubljenih lopti i bilo je previše trenutaka u utakmici kada smo se mučili pokrenuti nešto u napadu...'

10.1.2024.
9:40

Nakon što je momčad Detroit Pistonsa upisala 28 poraza, prekinula je gubitničku seriju. No sada je već upisala peti poraz zaredom. Noćas su bolji od njih bili Sacramento Kingsi sa visokih 131:110.

NEUTEMELJENO /

Srbi brutalno udarili po hrvatskim rukometašima: 'Srbija je sad za njih sila. Broje otkaze i mijenjaju ime'

S obzirom na to da igraju bez startnog playmakera Cadea Cunninghama, bilo je za očekivati da će više posjeda u ruke dobiti bivši kapetan hrvatske reprezentacije Bojan Bogdanović. "Babo" je u prvom poluvremenu pokazao klasu ubacivši sve četiri ispucane trice te šutiravši 8/9 iz igre u samo 12 minuta, skupio je čak 22 poena.

Poene Bojana Bogdanovića pogledajte ovdje.

U drugom poluvremenu šutirao je 2/6, a promašio je tri pokušaja za tricu u drugom poluvremenu. Zaustavio se Bogdanović na 26 poena, a trener Monty Williams komentirao je novi poraz, koji je došao iako su u jednom trenutku imali 20 razlike prednosti:

„Imali smo previše izgubljenih lopti i bilo je previše trenutaka u utakmici kada smo se mučili pokrenuti nešto u napadu. Kada počnemo dobro igrati u ofenzivnom dijelu, onda momčadi krenu igrati jako agresivno. Moramo se znati nositi s tim“, rekao je nakon poraza Williams.

Litavski košarkaš Domantas Sabonis vodio je Kingse do pobjede s 37 poena, deset asistencija i 13 skokova.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.