'BABO', PA ŠTO JE OVO? / Bogdanović ubacio samo pet koševa pa zaradio isključenje zbog dvije tehničke u dvije sekunde. Pogledajte kako je to izgledalo

Bogdanović je za 20:10 minuta provedenih u igri ubacio te pet koševa (šut za dva 0-4, trica 1-4, slobodna bacanja 2-2) uz tri skoka

8.12.2022.
9:25

New Orleans Pelicansi pobijedili su na svom parketu Detroit Pistonse 104-98 i stigli na omjer 16-8.

NEZAUSTAVLJIVI 'BABO' /

Bogdanović bio katastrofalan u prvom dijelu pa odigrao poluvrijeme za pamćenje. Pogledajte kako je 'uništavao' Miami

Odličnu utakmicu kod domaćih odigrao je Zion Williamson sa 29 ubačaja i 10 skokova, dobro ga je pratio Trey Murphy sa 20 pogodaka, dok je Saddiq Bey sa 25 poena bio prvo ime Pistonsa kod kojih Bojan Bogdanović nije imao svoju večer.

Naš je reprezentativac za 20:10 minuta provedenih u igri ubacio te pet koševa (šut za dva 0-4, trica 1-4, slobodna bacanja 2-2) uz tri skoka, a utakmicu je završio početkom drugog poluvremena kada je isključen zbogdvije tehničke, koje je zaradio u razmaku od dvije sekunde.

Bogdanović je prvo u prolazu nešto dobacio sucu, koji je odmah zazviždao, nakon čega je "Babo" odmahnuo rukom, pa sudac je i drugi put zazviždao te ga poslao u svlačionicu.

OVDJE možete pogledati kako je to izgledalo.