18.1.2015.
11:40

Charlotte Hornetsi su u produžetku dobili Indiana Pacerse s 80:71, a Rudež je imao 4 koša (šut 2-6, trice 0-3), 2 skoka i asist za 25 minuta igre. Pacersi (15-27) su izgubili četvrtu utakmicu zaredom, iako su vodili gotovo cijelu utakmicu u Charlotteu.

U produžetak su Hornetsi (16-25) ušli s 10-0 i riješili pitanje pobjednika. Gerald Henderson je s 20 koševa predvodio domaćine, dok je David West s 19 koševa bio najbolji kod Indiane.

Brooklyn Netsi su doma izgubili od Washington Wizardsa s 90:99, a Bojan Bogdanović je kao starter imao učinak od 8 koševa (šut 3-6, trice 1-2) i 5 skokova za 25 minuta igre. Ove dvije momčadi igrale su i u petak u Washingtonu i tada su slavili Netsi, no Wizzardsi su odmah uzvratili. Kod slabih Netsa (16-24) prvo ime je bio Kris Humphries s 13 poena, dok je Brazilac Nene s 20 koševa bio najbolji kod gostiju.

Najbolja momčad Istoka Atlanta Hawksi su pobjedom kod Chicago Bullsa (107:99), njihovom 12. uzastopnom, izjednačili drugi najveći pobjednički niz u svojoj povijesti. Kyle Korver (24) i Al Horford (22) predvodili su napad Hawksa, koji imaju omjer 33-8, dok je kod Chicaga Derrick Rose bio blizu "triple-double" učinka s 23 poena, 10 asista i osam skokova.

Najbolja momčad lige Golden State Warriorsi brzo su se oporavili od poraza kod Oklahome svladavši u gostima Houston Rocketse s 131:106. Izvrsni napad Warriorsa (32-6) predvodili su Klay Thompson (27) i Stephen Curry (27), dok je kod domaćina najbolji strijelac lige James Harden zaustavljen na 12 koševa (šut 4-15), 15 manje od njegova prosjeka.

Charlotte Hornets - Indiana Pacers 80-71, produžetak

Brooklyn Nets - Washington Wizards 90-99

Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers 102-98

Detroit Pistons - Philadelphia 76ers 107-89

Houston Rockets - Golden State Warriors 106-131

Chicago Bulls - Atlanta Hawks 99-107

Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves 105-113

Sacramento Kings - Los Angeles Clippers 108-117