Zaigrao Bender / Milwaukee zatrpao koš Šarićeve Minnesote, Žižić polako postaje velika Clevelandova snaga

Šarić i društvo stradali su kod Bucksa, dok je Ante Žižić još jednom iskoristio priliku

24.2.2019.
8:26
AP Images

Atlanta Hawksi noćas nisu dopustili još jedan poraz u tijesnoj završnici jer su na domaćem parketu svladali najlošiju momčad lige Phoenix Sunse sa 120:112. Sunsi još od 12. siječnja nisu stigli do pobjede, a u svakoj utakmici otada primili su barem 11 poena.

Vidjeli smo čak 13 izmjena u vodstvu u prvom poluvremenu koje je Atlanta zaključila sa četiri koša viška (63:59). Egal je ostao sve do same završnice, a nešto manje od šest minuta prije kraja Sunsi su imali osam poena viška (103:95). Domaćin je zatim ubacio pet vezanih koševa, a Sunsi u nešto više od četiri minute nisu ubacili nijedan koš. To je u konačnici i presudilo pobjednika.

Više o učinku Dragana Bendera, Darija Šarića i Ante Žižića čitajte na Sportnetu.