LUKA, LUKA... / Dončić brutalno opsovao suca usred utakmice, kada ovo vidite odmah ćete znati koju mu je gadariju rekao

Dončića je razbjesnila jedna sudačka odluka iz treće četvrtine

30.12.2022.
9:56
YouTube

Dallas je u noći s četvrtka na petak na krilima ponovo sjajnog Luke Dončića pobijedio Houston sa 129-114. Ovoga puta nije zabio 60 koševa, kao u utorak protiv New York Knicksa, zaustavio se na 35 koševa, 12 skokova i 13 asistencija za osmi "triple-double" sezone.

NEVJEROJATNI SLOVENAC /

Luka Dončić kao da nije s ovoga svijeta, drugu utakmicu zaredom ispisao je povijest. Pazite što mu je sada uspjelo

Dončić je prvo poluvrijeme završio s čak 21 ubačenim košem te po 7 skokova i asistencija te tako postao tek četvrti igrač u posljednjih 25 godina s tri poluvremena s učinkom 20/7/7. Prije njega je to uspjelo Russellu Westbrooku, Jamesu Hardenu i LeBronu Jamesu. Do osmog triple-doublea ove sezone je Dončić stigao već pet minuta prije kraja treće četvrtine i po tome je najbolji u ligi.

Nakon utakmice puno se pričao i o jednoj situaciji iz treće četvrtine kada je Dončić "poludio" nakon jednog faula nad njime. Nakon duela s protivničkim igračem zaradio je i masnicu, no sudac je ostao nijem i utakmica se nastavila dalje.To je jako naljutilo Dončića koji je tražio objašnjenje kako to nije faul, pokazivao na masnicu pa vulgarno sucu opsovao majku.

OVDJE možete pogledati kako je to izgledalo.