PRILIKU DOBIO I ŠAMANIĆ / Kapetan Hrvatske solidan u gostujućoj pobjedi, Zubac se uklopio u sivilo momčadi

Luka Šamanić dobio je priliku u posljednjih 3:58 minuta u visokom 113-130 porazu Utah Jazza na gostovanju kod Chicago Bullsa

7.11.2023.
8:24

Kapetan hrvatske košarkaške reprezentacije Dario Šarić u 120-109 gostujućoj pobjedi Golden State Warriorsa protiv Detroit Pistonsa sudjelovao je s 12 koševa (šut za dva 2-3, trica 2-5, slobodna bacanja 2-2), šest skokova te po jednom asistencijom i osvojenom loptom za 20:54 minuta provedenih u igri.

UH, NIJE DOBRO /

Zvijezda NBA lige opet je doživjela kolaps plućnog krila: Čekaju se dodatne pretrage

Warriorse je do šeste pobjede u osmom ovosezonskom nastupu predvodio i dalje sjajni Stephen Curry sa 34 ubačaja, dok su u redovima mlade momčadi Pistonsa, u kojoj i dalje nema Bojana Bogdanovića, najefikasniji bili Cade Cunningham i Killian Hayes sa po 21 poenom.

Los Angeles Clippersi pretrpjeli su prilično uvjerljiv 97-111 poraz na gostovanju kod New York Knicksa, a hrvatski centar Ivica Zubac uklopio se u sivilo svoje momčadi, on je za 29:53 minuta provedenih na parketu postigao osam koševa (šut za dva 3-3, slobodna bacanja 2-4) uz sedam skokova, tri blokade i jednu osvojenu loptu.

Knickse su do pobjede vodili Julius Randle sa 27 poena i 10 skokova te RJ Barrett sa 26 ubačaja, dok su u zvjezdanoj momčadi Clippersa najučinkovitiji bili Kawhi Leonard sa 18 te Russell Westbrook i James Harden sa po 17 pogodaka.

Luka Šamanić dobio je priliku u posljednjih 3:58 minuta u visokom 113-130 porazu Utah Jazza na gostovanju kod Chicago Bullsa te je to iskoristio za tri poena (šut za tricu 1-2) i po jedan skok i asistenciju. Zach LaVine sa 24 i DeMar DeRozan sa 21 ubačajem vodili su Bullse do lagane pobjede, dok su Lauri Markkanen sa 29 koševa i Walker Kessler sa po 15 pogodaka i skokova bili najbolji kod Jazza.