KAOS U DVORANI U TRABZONU: / Vesely umalo nokautiran, igrače Fenerbahčea navijači gađali čime god su stigli

Prava drama odvijala se u dvorani u Trabzonu u sklopu 9. kola turske lige na utakmici između domaćeg Trabzonspora i Fenerbahčea.

4.12.2017.
9:01
Screenshot

Naime, u 16. minuti susreta pri napadu Fenerbahčea, Čeh Jan Vesely je u bloku napravio težak faul kojeg je sudac vidio i svirao. Vesely se nije odmah odmaknuo nego je htio raspravljati s igračima Trabzonspora koji su burno reagirali. Jedan od njih umalo je i nokautirao Čeh snažno ga odgurnuvši te je Vesely završio na parketu.

Umiješali su se igrači obje momčadi i došlo je do naguravanja, a domaći navijači počeli su gađati goste čim god su mogli. Trener Fenerbahčea Željko Obradović odlučio je momčad odvesti u svlačionicu te je bio ustrajan u tome da se utakmice ne može nastaviti dok se tribine ne isprazne.

Na koncu je to i učinjeno, a Fenerbahče je u nastavku utakmice stigao do ogromne pobjede od 119-90.