EKSPLOZIJA MARIJA HEZONJE: / Hrvat zabijao, asistirao i blokirao u utakmici sezone, Babo odličan u porazu

Mario Hezonja dočekao je svoju priliku u dresu Orlanda te ju je maksimalno iskoristio

14.12.2017.
8:24
Screenshot

Orlando Magic na svom je terenu izgubio od LA Clippersa sa 106-95, a Mario Hezonja započeo je utakmicu u prvoj petorci Magica i odigrao čak 34 minute. I ostvario je izvrstan učinak, zabio je 17 koševa, dodao devet skokova, četiri asistencije, a podijelio je i tri blokade.

Inače, na Hezonju već neko vrijeme ne računaju u Orlandu te neki smatraju kako su ga u ovoj utakmici samo željeli pokazati i privući interes na njega kako bi ga što lakše prodali ili zamijenili.

Kod Orlanda je najbolji strijelac bio Simmons sa 20 koševa, a Clipperse je do pobjede predvodio Lou Williams sa 31 košem, dok je DeAndre Jordan dodao 16 uz nevjerojatnih 20 skokova.

Indiana Pacersi također su poraženi na svom terenu, a bolji su od njih bili Oklahoma Thundersi sa 100-95. Bogdanović je ponovno odigrao vrlo dobru utakmicu gađavši iz igre 5/10 - zabio je 15 koševa i upisao i četiri skoka i tri asistencije. Najbolji strijelac njegove momčadi bio je Oladipo sa 19 koševa.

Oklahomu je do pobjede predvodio Steven Adams sa 23 koša, a Russell Westbrook ponovno je zabilježio triple-double učinak: 10 koševa, 17 skokova i 12 asistencija. Paul George vratio se u Indianu, a navijači su ga dočekali zvižducima. U povratničkoj utakmici zabio je 12 koševa.

Phoenix Sunsi poraženi su od Toronto Raptorsa sa 115-109 na domaćem terenu, a Dragan Bender odigrao je 27 minuta za Sunse. Zabio je pet skokova i dodao četiri skoka. Troy Daniels predvodio je Sunse sa 32 koša, a najbolji u redovima Toronta bio je DeMar DeRozan sa 37 koševa.