LUKA SE POIGRAVAO / Dončić sjajnim potezima 'razbijao' Knickse: Šarić dobar za Warriorse

9.2.2024.
10:07

U sinoćnjim susretima NBA lige ponovno je prvo ime bio Luka Dončić koji je briljirao u pobjedi Dallas Mavericksa na gostovanju kod New York Knicksa 122:108. Slovenac je u čuvenom Madison Square Gardenu zabio 39 uz 11 asistencija te osam skokova.

SJAJNA VEČER /

Čudesni Dončić predvodio Dallas do pobjede, u New Yorku odjekivalo: 'MVP, MVP'

U nekoliko navrata izvodio je čudesne poteze, a jedan od najljepših vidjeli smo u prvoj četvrtini kada je iz teške pozicije iza leđa asistirao Dwightu Powellu za koš. Bojan Bogdanović nije još zaigrao za Knickse.

Košarkaši Golden Statea ostvarili su treću pobjedu u nizu svladavši u gostima Indianu 131:109. Dario Šarić je za Golden State odigrao 17 i pol minuta te je zabio 11 uz tri asistencije i sedam skokova. Najbolji u redovima Golden Statea bio je Stephen Curry koji je zabio 42 uz sjajnih 11-16 za tricu.

Odličnu utakmicu vidjeli smo i u Los Angelesu gdje su Lakersi ugostili Denver, a gosti su slavili 114:106. Nikola Jokić je ostvario 'samo' double-double (24, 9, 13), točnije jedna asistencija mu je nedostajala za triple-double. Na drugoj strani LeBron James je zabio 29 uz sedam asistencija i devet skokova. Zanimljivo, njih dvojica nisu bili najefikasniji na utakmici jer je za Lakerse Anthony Davis zabio 32, a u Denveru Jamal Murray 29.