KAKVA NOĆ / Bogdanović se probudio u zadnjoj četvrtini i ubacio ključne koševe u pobjedi Knicksa

Bogdanović je u posljednju četvrtinu ušao tek s dva poena, a zatim je ubacio sedam poena i bio važan kotačić u pobjedi Knicksa.

17.3.2024.
8:38

Golden State Warriorsi Darija Šarića pobijedili su sinoć sa 128-121 Los Angeles Lakerse, dok su New York Knicksi Bojana Bogdanovića sa 98-91 bili bolji od Sacramento Kingsa.

ODRADILI SU POSAO /

Evo tko je još osim Hrvatske osigurao Olimpijske igre dan prije završetka kvalifikacija

Stephen Curry postigao je 31 poen u svom povratku nakon tri utakmice izbivanja, a Klay Thompson je dodao 26 poena za gostujući Golden State. Jonathan Kuminga ubacio je 23 koša, Andrew Wiggins 16, a Draymond Green dodao je šest koševa, 13 asistencija i 12 skokova za Warriorse (35-31). Dario Šarić nije igrao za Golden State.

Obje momčadi nalaze se na posljednja dva mjesta za play-in turnir u Zapadnoj konferenciji.

LeBron James je predvodio Lakerse (36-32) sa 40 poena, a D'Angelo Russell je dodao 23 koša i 13 asistencija.

New York Knicksi su u gostima sa 98-91 nadigrali Sacramento Kingse, a Bojan Bogdanović je odigrao 24 minute za pobjedničku momčad i ubacio devet koševa (šut iz igre 4/11, trice 1/4) uz četiri skoka i jednu asistenciju. Bogdanović je u posljednju četvrtinu ušao tek s dva poena, a zatim je ubacio sedam poena i bio važan kotačić u pobjedi Knicksa.

Jalen Brunson imao je rekordnih 42 poena za Knickse (40-27), koji su pobijedili četvrti put u zadnjih pet utakmica.