SPEKTAKL U DENVERU / Bogdanović odigrao slabo u porazu Knicksa kod Jokićevih Nuggetsa

Najbolji igrač utakmice bio je sjajni Nikola Jokić koji je zabilježio još jedan triple-double, a kod Denvera je bio odlićan i Michael Porter Jr. koji je ubacio 31 koš

22.3.2024.
8:18

Bojan Bogdanović je odigrao 14:22 minute za New York Knickse i zabio tri koša te upisao jedan skok i dvije asistencije u porazu na gostovanju kod Denver Nuggetsa 113:100.

NIJE SE PROSLAVIO /

Bogdanović zabio četiri koša za 17 minuta na parketu, Knicksi pobijedili

Najbolji igrač utakmice bio je sjajni Nikola Jokić koji je zabilježio još jedan triple-double, a kod Denvera je bio sjajan i Michael Porter Jr. koji je ubacio 31 koš.

Jokić je za 39 minuta na parketu ubacio 30 koševa i tome pridodao 14 skokova i 11 asistencija. Ovo mu je bio sedmi triple-double u zadnjih 15 utakmica i 22. triple-double u ovoj NBA sezoni te ukupno 127. u karijeri.

U ekipi Knicksa najbolji su bili Jalen Brunson s 26 koševa i Isaiah Hartenstein s 20.

Nuggetsi s omjerom pobjeda i poraza 49-21 sada su izjednačeni u borbi za prvo mjesto u Zapadnoj konferenciji s Oklahoma City Thunderom (48-20). New York je tri utakmice ispred Miami Heata i Philadelphia 76ersa, koji su izjednačeni za sedmo mjesto na Istoku i prva dva nositelja u play-in turniru.