Skupina A / Korejci 'izmaltretirali' Francuze koji su ipak na kraju uvjerljivo upisali svoju treću pobjedu

Najbolji je kod Francuza bio Nedim Remili koji je zabio sedam pogodaka, a odlično je odigrao i Mahe koji je zabio šest

14.1.2019.
21:55
AP images

Francuska rukometna reprezentacija slovi za jednog od najvećih favorita Svjetskog prvenstva, no u prvih nekoliko utakmica tako ne i izgledaju. Tek su nakon tri četvrtine utakmice protiv slabašne Koreje uspjeli stvoriti osjetniju prednost.

Prvo poluvrijeme nisu francuzi izgledali dobro. iako su nikako nisu ispuštali vodstvo, činilo se kao da vrlo lako pronalaze Korejci rupe u njihovoj obrani. U tome se najviše iskazao Kang koji je poluvrijeme završio sa šest pogodaka, uključujuči i gol na samom isteku poluvremena:

Francuzi su ipak u drugoj polovici drugog poluvremena "stisli" obranu i došli do osjetne prednosti te je utakmica završila rezultatom 34:23.

Najbolji je kod Francuza bio Nedim Remili koji je zabio sedam pogodaka, a odlično je odigrao i Mahe koji je zabio šest pogodaka iz šest pokušaja. Kang je kod Koreje bio sjajan, zabio je sedam golova, ali samo jedan u drugom poluvremenu.

Besplatno gledaj live stream utakmica Svjetskog rukometnog prvenstva 2019. samo na RTLplayu!