Prijateljski susret / Kelava prosjedio utakmicu i pobjedu svog kluba protiv Splita

Talijanski nogometni prvoligaš Udinese pobijedio je Split 2-1 u prijateljskom susretu, a golove za Udinese postigli su Bruno Miguel Fernandes u 26. minuti, te Nicolas Lopez deset minuta kasnije, dok je pogodak za domaćine zabio Henri Belle u 64. minuti iz jedanaesterca.

12.10.2013.
17:15
Ivo Cagalj/PIXSELL

Talijanski nogometni prvoligaš Udinese pobijedio je Split 2-1 u prijateljskom susretu igranom pred 1.000 gledatelja na Parku mladeži.

Golove za Udinese postigli su Bruno Miguel Fernandes u 26. minuti, te Nicolas Lopez deset minuta kasnije, dok je pogodak za domaćine zabio Henri Belle u 64. minuti iz jedanaesterca.

Bivši vratar zagrebačkog Dinama Ivan Kelava, koji od ove sezone brani za Udinese, utakmicu je pratio s klupe za pričuve. Za goste nisu nastupili niti Frano Mlinar, te Igor Bubnjić. Mlinar je član hrvatske U-21 reprezentacije, dok je Bubnjić seniorski reprezentativac.