KAO ŠUKER U NAJBOLJIM DANIMA: / Falcao se genijalnim lobom iskupio za promašeni penal

Radamel Falcao bio je u glavnoj ulozi na Etihadu. Kolumbijski napadač u dresu Monaca prvo je zabio u 32. minuti, zatim promašio s bijele točke u 50. minuti, da bi se iskupio u 61.

21.2.2017.
22:16

Podsjetio je Falcao na Šukerov lob Peteru Schmeichelu, u dvoboju Hrvatske i Danske na Euru 1996., samo je napadač Monaca to napravio na manjem prostoru. Poveo je Monaco 3:2 tim pogotkom, ali je ubrzo uzvratio Sergio Agüero svojim drugiim pogotkom za 3:3, da bi za City i 4:3 zabio Stones.

UTAKMICA SEZONE: /

Palo osam golova, veliki kiks Subašića, Falcao oduševio svijet, Aguero bacio navijače u trans