internet 'poludio' / Kad šokirani Guardiola ostane bez teksta: pogledajte njegovu reakciju nakon golijade Lewandowskog!

Poljski napadač postao je prvi igrač njemačke lige koji je zabio pet golova za devet minuta, a njegov trener Guardiola ostao je oduševljen viđenim

23.9.2015.
10:26

Njemački nogometni div Bayern upisao je šestu pobjedu u isto toliko kola Bundeslige.
Idući suparnik zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka, njemački velikan Bayern deklasirao je Wolfsburg 5-1 u susretu 6. kola Bundeslige, a junak utakmice bio je peterostruki strijelac Robert Lewandowski.

'modri', dobro se pripremite /

Šokirao svijet: Lewandowski ušao s klupe pa zabio Wolfsburgu pet pogodaka u devet minuta!

Poljski napadač tako je postao prvi igrač njemačke lige koji je zabio pet golova za devet minuta.

Premda je zabio pet golova, Lewandowski nije uspio oboriti rekord Dietera Mullera koji je 1977. zabio šest pogodaka za Koln.

Međutim, postao je vlasnikom najbržeg hat-tricka u povijesti Bundeslige. Trebale su mu četiri minute, a dosadašnji rekord držao je Michael Tonnies koji je 1991. godine zabio tri gola za Duisburg u razmaku od pet minuta.

Internet su preplavile reakcije oduševljenih ljudi koji su Twitter zasuli meme slikama i videima.

Čak je i njegov trener Pep Guardiola ostao šokiran, a kamere su zabilježile njegove neprocjenjive reakcije koje su postale pravi viralni hit.