JUVENTUS SVLADAO INTER I NAPRAVIO VELIKI KORAK PREMA FINALU: / Nerazzurri prvi poveli, Ronaldo iskoristio pogreške i osigurao pobjedu Staroj dami

Uzvratna utakmica igrat će se za tjedan dana na Juventusovom terenu

2.2.2021.
22:56

Nogometaši Juventusa napravili su veliki korak ka plasmanu u finale Talijanskog kupa 2-1 (2-1) pobjedom na gostovanju kod Intera u Milanu u prvom susretu njihovog polufinalnog ogleda.

MANDŽUKIĆ OPET GLAVNA TEMA TALIJANSKIH MEDIJA: /

Pogledajte kako je Gazzetta ocijenila dolazak Hrvata u Milan

Inter je poveo u 9. minuti golom Lautara Martineza nakon loše reakcije Buffona na vratima Juventusa, ali već do odmora gost iz Torina je preokrenuo rezultat nakon kardinalnih pogrešaka Interove obrane. Prvo je Young bezrazložno u svom kaznenom prostoru povukao Cuadrada pa je Juventus dobio kazneni udarac kojega je Cristiano Ronaldo u 26. minuti pretvorio u izjednačenje, da bi u 35. minuti teško pogriješio i vratar domaćih Handanovič koji je napustio svoj kazneni prostor, promašio loptu što je Cristiano Ronaldo iskoristio te pogodio praznu mrežu.

Atalanta i Napoli u drugom polufinalu

Marcelo Brozović igrao je za Inter do 85. minute dok je Ivan Perišić ušao u igru u 66. minuti za domaće.

Uzvratni suret igrat će se za tjedan dana u Torinu.

U drugom polufinalu sastaju se branitelj naslova Napoli i Atalanta. Oni će prvi susret igrati u srijedu u Napulju, dok je uzvrat na programu za osam dana u Bergamu.