Juve i PSŽ overili plasman u četvrtfinale LŠ (VIDEO)

Seltik nije imao šansu u Italiji, dok je Laveci sačuvao Parižane

6.3.2013.
22:51

Fudbaleri Juventusa i Pari Sen Žermena plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona i tako se pridružili Real Madirdu i Borusiji iz Dortmunda koji su sinoć takođe obezbedili plasman među osam najboljih ekipa.

Juventus je bio siguran na domaćem terenu protiv Seltika i pobedio rezultatom 2:0, strelci za staru damu bili su Matri u 24. minutu i kvaljarela u 65.

http://videa.hu/flvplayer.swf?v=Cz6xSVVLVgmpgT0B Lider u Seriji A je ovom pobedom samo potvrdio razliku u kvalitetu u odnosu na tim iz Škotske, i tako nije dozvolio iznenađenje nakon 0:3 iz prvog meča.

PSŽ je na plasman u četvrtfinale morao da čeka sve do poslednjeg zvižduka sudije, s obzirom da je Valensiji nedostajao samo jedan pogodak za produžetke. Španci su poveli u Parizu preko Žonasa u 55. minutu, i u tim trenutcima Valensiju je delio gol od željenog rezultata.

Međutim PSŽ je preko Lavecija došao do izjednačenja deset minuta kasnije, što je bilo dovoljno za prolaz ekipi Karla Anćelotija posle 1:2 iz prvog meča na Mestaji.

Mančester junajted - Real Madrid 1:2

Borusija Dortmund - Šahtjor 3:0