LAK POSAO U BILBAU / Još jedna Ronaldova majstorija iz slobodnjaka

Madridski Real je s dva gola Cristiana Ronalda (2, 68) i jednim Gonzala Higuaina (76) kao gost svladao Athletic iz Bilbaa sa 3-0 (1-0), a hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta.

15.4.2013.
7:17
AP Images

Četiri vodeća sastava španjolskog nogometnog prvenstva, Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid i Real Sociedad, ostvaili su nove pobjede u susretima 31. kola igranima u nedjelju.

Barcelona je kao gost svladala Real iz Zaragoze sa 3-0 (2-0). Prvi gol postigao je Thiago (20), a pobjedu je s dva gola potvrdio Tello (39, 53).

Atletico je s uvjeljivih 5-0 (2-0) svladao Granadu, a golove su postigli Diego Costa (4), Falcao (27, 47), Raul Garcia (63) i Filipe Luis (70).

Real Sociedad sedam kola prije kraja prvenstva ima četiri boda prednosti u odnosu na Malagu i Valenciju u borbi za posljednje mjesto koje vodi u Ligu prvaka, a do novog uspjeha stigao je na gostovanju kod Rayo Vallecana kojeg je svladao sa 2-0 (2-0) golovima Agirretxea (6, 14).

Na vrhu Barcelona ima 81 bod, Real Madrid ima 68, a Atletico 65.

U borbi za ostanak su 16. Deportivo sa 29, 17. Granada sa 28, 18. Real Zaragoza sa 27, te Celta i Mallorca, koji će svoj dvoboj 31. kola igrati u ponedjeljak, sa po 24 boda.