STROJ ZA GOLOVE / Jelavić opet zabio

Bivši napadač Hajduka, Waregema i Rapida igra svoju najbolju sezonu u Glasgow Rangersima, što je potvrdio novom golom u 4:0 pobjedi nad Dundee Unitedom.

20.4.2011.
9:09

U dvoboju zaostalog 15. kola škotskog nogometnog prvenstva Rangers je u gostima razbio Dundee United 4:0. Treći gol na utakmici zabio je naš reprezentativac Nikica Jelavić u 72. minuti.

Dundee je završio susret bez čak trojice igrača, a sva trojica su isključena radi prekršaja u šesnaestercu nakon kojih su dosuđeni kazneni udarci za Rangers. Prvo je pocrvenio hrvatski nogometaš Mihael Kovačević u 23. minuti zbog prekršaja nad Stevenom Naismithom. Zatim je isključen Dillon u 59. minuti zbog prekršaja nad Nikicom Jelavićem, a treći crveni karton dobio je Gomis u 78. minuti.

Sve jedanaesterce pucao je Whittaker. Prva dva je zabio, dok je trećeg promašio. Zadnji gol postigao je Lafferty u 82. minuti.