I TO SE MOŽE / Japanci zabili tri pogotka i izgubili od Engleza

Nažalost, Japanci su od tri postignuta gola dva pospremili u svoju mrežu i izgubili 2:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj u Grazu.

30.5.2010.
15:51

U pripremnom susretu za nadolazeće svjetsko prvenstvo, nogometna reprezentacija Engleske je u Grazu pred 15.300 gledatelja pobijedila Japan 2:1.

Zanimljivo, sva tri gola na utakmici zabili su Japanci, ali dva u svoju mrežu. Japan je poveo golom Tanake u 6. minuti. Izjednačio je isti igrač autogolom u 72. minuti, a pobjedu "Gordom Albionu" donio je autogol Nakazawe u 83. minuti.

Vrlo slabu, na trenutke i očajnu partiju Engleza upotpunio je Frank Lampard promašivši jedanaesterac u 56. minuti. Srećom, Englezi su na vratima imali raspoloženog Joea Harta koji se istaknuo s nekoliko odličnih obrana.