JAK VJETAR PREKINUO UTRKU / Ivica zadnji u otkazanom spustu u Val Gardeni

Utrka spusta Svjetskog kupa za skijaše u Val Gardeni otkazana je zbog jakog vjetra nakon što se niz stazu spustio 21 skijaš, među kojima i Ivica Kostelić koji je zauzeo zadnje mjesto.

17.12.2011.
15:09

Do otkazivanja utrke, Kostelić je s vremenom 1:59.04 zauzeo 21. poziciju, sa zaostatkom od 3.24 sekunde za najbržim Francuzom Johanom Clareyem (1:55.80).

Drugi je u ovoj utrci bio također Francuz Adrien Theaux (1:55.91), a treći Švicarac Patrick Kueng (1:56.06).

Utrka je već jednom bila prekinuta nakon što se spustilo 18 skijaša, a onda je nastavljena da bi, nakon što su se pustila još trojica skijaša, bila definitivno otkazana.