BAYERN RAZBIO TRENTINO / Ivica Olić ponovo zabija

Hrvatski reprezentativac u dresu Bayerna Ivica Olić postigao je gol u visokoj pobjedi njegovog kluba nad talijanskom momčadi Trentina 15:0.

6.7.2011.
19:02

Igrači Bayern Muenchena odigrali su prvu pripremnu utkamicu u novoj sezoni u kojoj su deklasirali talijansku ekipu Trentina s čak 15:0.

Jedan pogodak zabio je Ivica Olić koji se vratio na nogometne terene nakon stanke od gotovo osam mjeseci. Popularni Ola u 62. minuti susreta zamijenio je Nizozemca Arjena Robbena. Samo tri minute bile su mu potrebne kako bi ubacio loptu u mrežu za vodstvo od 11:0.

Našem napadaču pridružio se i drugi hrvatski reprezentativac u Bayernu Danijel Pranjić koji je zabio u 80. minuti susreta za 12:0. Pranjić je ušao u 46. minuti dvoboja umjesto Bastiana Schweinsteigera.

U videu možete pogledati kako je izgledalo otvorenje Bayernove sezone na Allianz Areni.