HRVAT ZABIO PRVIJENAC U FRANCUSKOJ: / Bivši mladi reprezentativac zablistao u porazu

Bivši mladi hrvatski nogometni reprezentativac Mateo Pavlović (26) postigao je prvi pogodak u dresu francuskog prvoligaša Angersa koji je na gostovanju kod St Etiennea izgubio 1-2.

22.1.2017.
19:28
Screenshot

Bivši branič Zagreba, Werdera i Ferencvarosa, doveo je Angers u vodstvo u 17. minuti. Gosti su zadržali vodstvo do kraja prvog dijela, no St Etienne je u nastavku susreta okrenuo rezultat golovima Abdoulayea Bambe (51-ag) i Loica Perrina (74).

Pavlović je u Angers stigao u lipnju prošle godine nakon što se nije uspio nametnuti u Werderu, pa je jednu sezonu proveo na posudbi u mađarskom Ferencvarosu, a prošlu godinu igrao u 3. njemačkoj ligi za drugu momčad Werdera.

Za Angers je potpisao ugovor na dvije godine, a ove sezone je upisao 11 nastupa za prvu momčad, te jedan nastup za drugi sastav koji igra u četvrtoj ligi.

Angers trenutačno ima 19 bodova i nalazi se na 19. mjestu koje vodi u niži rang natjecanja. Međutim, zona spasa je udaljena samo jedan bod.