ZENIT PREJAK / Hajduk pao i u Poljudu

Ruska momčad u 51. minuti vodila je 3.0, no golovima Ljubičića i Vukušića poraz je ublažen na podnošljivih 3:2.

4.11.2010.
22:08

U susretu četvrtog kola G skupine Europske lige Zenit je u Splitu pobijedio Hajduk 3:2 i osigurao plasman u drugi krug natjecanja.

Golove za rusku momčad koja je prije dva tjedna u St Peterburgu pobijedila Hajduk 2:0 postigli su Ionov (32), Huszti (46-11m) i Rosina (50), dok su strijelci za Hajduk bili Ljubičić u 68. minuti i Vukušić osam minuta prije kraja utakmice.

U drugom susretu iz ove skupine AEK i Anderlecht su u Ateni odigrali bez pobjednika 1:1. AEK je poveo golom Blanca (48-11m), a izjednačio je Polak (55).

Nakon četiri kola vodi Zenit s maksimalnih 12 bodova, Anderlecht i AEK imaju po četiri, a Hajduk tri boda.

U petom kolu Hajduk će prvog prosinca u Splitu dočekati AEK, dok će Zenit ugostiti Anderlecht.