samo jedan razlike / Francuzi teškom mukom svladali Rusiju u beznačajnoj utakmici, vratio se Karabatić!

Bio je to dvoboj bez velike važnosti za obje strane. Francuzi su u bilo kojem raspletu prenosili tri boda, Rusija nije imala nikakve šanse za prolazak

18.1.2019.
0:00
AP images

U posljednjem susretu skupine A Svjetskog prvenstva Francuska je svladala Rusiju s 23:22. Rusi su imali tri gola prednosti četiri minute prije kraja, ali Francuska predvođena Kentinom Maheom napravila je preokret.

Bio je to dvoboj bez velike važnosti za obje strane. Francuzi su u bilo kojem raspletu prenosili tri boda, Rusija nije imala nikakve šanse za prolazak u sljedeću fazu natjecanja i za nju je ovo bila borba za čast. Vrlo je bila blizu tome da nakon što je remizirala s Njemačkom i propustila priliku da je svlada, napravi u najmanju ruku istu stvar protiv Francuske. Ipak Francuzi su uspjeli u zadnje četiri minute doći do velikog preokreta.