KOREJA NIJE USPJELA IZNENADITI / Francuzi osigurali polufinale

Južna Koreja je pružila dobar otpor Francuzima u prvom dijelu, no na kraju je ipak izgubila 21:30.

25.1.2009.
19:26

Južna Koreja je pružila dobar otpor Francuzima u prvom dijelu, no na kraju je pobjeda ipak pripala aktualnim olimpijskim pobjednicima, 21:30.

Ovom pobjedom u drugom krugu natjecanja su Francuzi osigurali nastup u polufinalu SP-a.

Danas Francuska igra nikako nije bila uvjerljiva. Pogotovo u prvom dijelu u kojem su Korejanci u nekim trenutcima čak i vodili s tri pogotka razlike pa su s neriješenim rezultatom na poluvremenu najsretniji bili upravo Francuzi.

Izgleda kako je Južna Koreja svu svoju snagu ispucala u prvom poluvremenu, jer u drugom Francuzi lako dolaze do pobjede od devet pogodaka razlike.

Kim i Oh su bili najbolji strijelci Koreje s pet pogodaka, a Abalo i Guigou s isto toliko za Francusku.